MaxULS, popis, orientační cena vývoje

Popis systému MaxULS

Řešení pro instalaci, správu, řízení a dohled výtahů. Jedná se o zakázkový software pro komunikaci s řídící jednotkou a pro komunikaci s každým jednotlivým zařízením výtahu jako jsou měnič, dveřní jednotky, kabinový panel, přivolávače a další. Aplikace je řešena jako server-klient, kde server i klient mohou být na stejném počítači. Server zajišťuje veškerou komunikaci prostřednictvím TCP/IP nebo USB nebo po sériové lince nebo bezdrátově přes Bluetooth. Komunikace probíhá pomocí protokolů Modbus a CAN. Klient je lokální webová aplikace, která běží ve webovém prohlížeči. Klient obsahuje uživatelské rozhraní, ze kterého je možné sledovat a konfigurovat veškeré parametry. Webové rozhraní je možné spustit jak na PC, notebooku, tak i na tabletech bez ohledu na operační systém.

Uživatelské rozhraní, jehož snímky jsou k nahlédnutí níže, disponuje řadou funkcí. Automaticky detekuje verzi firmware řídící jednotky a dle toho načte odpovídající parametry rozhraní. V tabulkách zobrazuje jednotlivé parametry, jejich aktuální hodnoty, výchozí hodnoty a další. Disponuje funkcemi jako Live mód, která aktualizuje hodnoty parametrů v pravidelném intervalu, export a import hodnot parametrů, funkce porovnání jednoho nebo více souborů s konfigurací parametrů vůči aktuálním hodnotám. Funkce monitor, který funguje jako virtuální digitální osciloskop, umožňuje záznam i pozdější prohlížení záznamů, lze používat triggery a podobně.

Orientační cena vývoje

Orientační cena zahrnuje vývoj serverové aplikace, knihoven pro komunikaci (TCP/IP, WinUSB, RS232, protokol Modbus, protokol CANopen, standard CANopen Lift), vývoj webového rozhraní, dokumentaci. Orientační cena 600 000 Kč bez DPH.

Chcete realizovat váš projekt? Napište mi

Ukázky z uživatelského prostředí aplikace


Kontakty

Jan Stejskal

E-mail: info@jan-stejskal.cz
Mobil: +420 728 285 689

Jsem na Linkedin

Copyright © 2008–2018 Jan Stejskal