Orientační ceník služeb

Cena služeb

U většiny menších projektů na základě zadání vypracuji cenovou kalkulaci. U dlouhodobých projektů navrhnu budget, maximální cenu za vývoj projektu a následně fakturuji pouze skutečný čas vývoje, faktury v součtu nepřesáhnou budget.

Změna zadání, upřesnění zadání s rozšířením požadavků, změna funkcionality a podobně mají vliv na konečnou cenu.


6 000 Kč/MD bez DPH
Hodinová sazba 900 Kč/hod. bez DPH

Představu o cenách si můžete udělat na základě realizovaných projektů v referencích, kde jsou orientační ceny vývoje uvedeny.

Zaslat poptávku

Doporučení klientů

S Janem Stejskalem spolupracujeme na několika interaktivních instalacích pro Interpretační Centrum citadely v Erbílu, které vzniká pod kuratelou UNESCO. Naše spolupráce je vynikající. Jan Stejskal je velice důsledný, pečlivý a spolehlivý spolupracovník, který je navíc schopen přinášet kreativní řešení problémů. Spolupráci s ním hodnotím pouze pozitivně.
Jan K. Rolník, creative director ve společnosti Full CapaCity

Naše spolupráce s panem Stejskalem začala víceméně náhodně. Díky skvělé spolupráci se v průběhu několika let stal kmenovým partnerem naší společnosti v oblasti tvorby webových aplikací pro smart metering.
Ing. Petr Holyszewski, manager strategického vývoje společnosti ENBRA a.s.

S panem Stejskalem spolupracujeme již řadu let v oblastech vývoje softwaru, kdy se jedná o speciální řešení “šité” na míru pro naši firmu Beton Brož s.r.o. Spolupráce je na profesionální úrovni a navržená řešení vždy splní naše požadavky. Se službami p. Stejskala jsme velice spokojeni, jedná se vždy o perfektně odvedenou práci!
Jindřich Skočdopole, IT manager ve společnosti Beton Brož s.r.o.

Na vítězném projektu nás zaujalo především propojení několika matematických modelů použitých pro lokalizaci, doplněné o systém průběžného učení a zpřesňování. Autorovi projektu se podařilo plně využít potenciálu, který síť LoRaWAN přináší, a vyřešit tím omezení v současnosti používaných komerčních technologií pro lokalizaci.
David Kesl, partner oddělení IT poradenství společnosti EY

Spolupráce na vývoji aplikací s Janem Stejskalem je bezproblémová a počítám s ní i do budoucna.
Pavel Cenek, jednatel společnosti OptimSys, s.r.o.

S panem Stejskalem jsme vyvíjeli software pro dálkový monitoring provozu tepelných zdrojů. Díky jeho odborným znalostem a vstřícném přístupu s ním byla radost spolupracovat.
Ing. Ivo Zabloudil, produktový manažer ve společnosti ENBRA a.s.

Kontaktujte mě


Kontakty

Jan Stejskal

E-mail: info@jan-stejskal.cz
Mobil: +420 728 285 689

Jsem na Linkedin

Copyright © 2008–2023 Jan Stejskal