Reference, přehled realizovaných projektů

Realizované projekty, software, hardware

Pohádková krabička

Pohádková krabička umožňuje poslech pohádek před spaním bez rušivých elementů. Přehrávání se spouští přiložením oblíbeného plyšáka, figurky, knížky opatřené speciální nálepkou. Krabička nemá žádný display, LEDky ani tlačítka. Na konci pohádky se sama vypne.

Zobrazit podrobnosti →

Sigfox IoT GPS tracker

Tracker pro zabezpečení majetku, zvířat i osob. Malé rozměry, výjimečná výdrž na baterii, nezarušitelný, vzdálená konfigurace, komunikuje v globální síti Sigfox. Uživatelé neplatí za roaming. Součástí řešení je webová aplikace s vizualizací dat a řadou funkcí jako je geofencing a jiné.

Zobrazit podrobnosti →

Výstava k 80. výročí Letiště Praha

Letiště Praha otevřelo výstavu k 80. výročí, které je k vidění ve spojovací budově mezi Terminálem 1 a 2, vedle obchodu Billa. Realizoval jsem technická řešení dvou expozic. Časová osa, která zobrazuje sestřih videí z historie letiště až po současnost a expozice X-ray skener, který znázorňuje bezpečnostní kontrolu zavazadel.

Zobrazit podrobnosti →

Multimediální expozice Erbíl

Technické řešení, hardware a software pro multimediální expozice muzea citadely v Erbílu. Součástí realizace jsou projekce ovládané z dotykových panelů, dotykový stůl a další ovládací prvky, vzdálené řízení všech zařízení, počítačů, projektorů, světel, teplotní čidla a UPS.

Zobrazit podrobnosti →

Zapnutí počítače na dálku

Vzdálené ovládání pc a jiných zařízení přes Internet nebo lokální síť umožňuje zapnout, vypnout, reset a zjištění stavu zařízení bez použití funkce Wake-on-Lan.

Zobrazit podrobnosti →

Herní cloud server

Webové rozhraní pro správu herního cloud serveru. Client-side javascript aplikace, pracuje nad Couchbase databází a Redis.

Zobrazit podrobnosti →

LoRaWAN GPS tracker

Webová a mobilní aplikace pro určení polohy v sítích Internetu věcí založených na technologii LoRa. Vítězný projekt v soutěži Czech IoT Summer Jam 2016.

Zobrazit podrobnosti →

Identifikace a diagnostika tepelných zdrojů

Webová aplikace pro sběr dat z tepelných zdrojů, především tepelných čerpadel. Získává data z měřidel tepla, elektroměrů, plynoměrů, teploměrů a vyhodnocuje účinnost, tepelný faktor. Systém umožňuje pracovat s více zdroji tepla v jednom objektu. Rozhraní umožňuje na základě uživatelských oprávnění správu všech objektů nebo přehledy jednotlivých objektů.

Zobrazit podrobnosti →

Smart metering

Webová aplikace pro vzdálený odečet vodoměrů a poměrových měřidel tepla. Aplikace sbírá, vyhodnocuje a vizualizuje data pro jednotlivé nájemníky, správce objektů a administrátory objektů. Systém podporuje celou řadu měřidel a průmyslových protokolů včetně šifrovaných dat.

Zobrazit podrobnosti →

Systém řízeného skladu

Systém pro řízení skladových operací zaskladnění, přeskladnění, vychystání, vyskladnění, expedice. Automatická detekce zboží kamerovým systémem, navigace pomocí GPS. Systém řízeného skladu snižuje chybovost, zrychluje skladové operace, snižuje náklady, zlepšuje bezpečnost, poskytuje online dohled. Uživatelské rozhraní pro obsluhu vysokozdvižných vozíků tvoří dotykové zařízení s mobilní aplikací. Systém je určen pro venkovní paletové sklady.

Zobrazit podrobnosti →

iDok, správa dokumentů

Webová aplikace pro správu řízené a neřízené dokumentace dle ISO 9001 a veškerých elektronických a digitalizovaných dokumentů a zdrojů. Aplikaci je možné používat v intranetu, extranetu i internetu. Vysoká míra zabezpečení, řízení přístupu k dokumentům, archivace dokumentů dle zákona. Aplikace disponuje vlastním editorem dokumentů, uživatelské rozhraní je možné propojit s aplikacemi Microsoft Office.

Zobrazit podrobnosti →

Závlahový systém

Nezávislý automatizovaný systém závlahy řídí závlahu na základě kontinuálního měření a vyhodnocování vlhkosti půdy. Bezdrátově komunikuje v pásmu 2,4GHz dle standardu 802.15.4, možnost ovládání přes internet.

Zobrazit podrobnosti →

Meteostanice

Meteostanice měří a vyhodnocuje teplotu vzduchu, relativní vlhkost vzduchu a atmosferický tlak. Webová aplikace zobrazuje aktuální i historická data, vizualizuje náměry v grafech, poskytuje předpověď počasí.

Zobrazit podrobnosti →

Rezervační systém

Webová aplikace pro správu rezervací ubytování založená na ubytovacím kalendáři. Podporuje různé typy ubytovacích kapacit. Umožňuje drag and drop úpravy rezervací, klávesové zkratky, online synchronizaci.

Zobrazit podrobnosti →

Chcete realizovat váš projekt? Napište mi

Webové stránky a webové aplikace


Kontakty

Jan Stejskal

E-mail: info@jan-stejskal.cz
Mobil: +420 728 285 689

Jsem na Linkedin

Copyright © 2008–2024 Jan Stejskal