Identifikace a diagnostika tepelných zdrojů

Popis systému identifikace a diagnostiky tepelných zdrojů

Webová aplikace pro sběr dat z tepelných zdrojů, především tepelných čerpadel včetně bivalentních zdrojů. Aplikace komunikuje se vzdáleným sběrným zařízením, které sbírá data z jednotlivých čidel po sběrnici M-Bus. Mimo M-Bus čidla podporuje také snímače s impulzním výstupem a další zabezpečovací prvky. Jako sběrné byl použit upravený převodník M-Bus na ethernet PiiGAB 810, později nahrazen zakázkovým zařízením. Sběrná zařízení umožňují získat VIF a DIF parametry ve formátu XML, v aplikaci jsou pak tato data převáděna na hodnoty běžně čitelné.

Vizualizace získaných dat nabízí přehled aktuálních hodnot, denní, měsíční a roční přehledy jak tabulkové tak v grafech. Aplikace umožňuje zpracovávat data pro tisíce instalací, uchovávat historii všech náměrů. Pro vizualizaci využívá předpočítaných dat a díky tomu jsou přehledy zobrazeny okamžitě.

Aplikace byla vytvořena v rámci projektu spolufinancovaného z fondů EU.

Orientační cena vývoje

Orientační cena zahrnuje vývoj webové aplikace, vývoj systému automatizovaného příjmu a zpracování dat ze zařízení komunikujících protokolem M-Bus a zařízení s impulzním výstupem, dokumentaci. Orientační cena 120 000 Kč bez DPH.

Chcete realizovat váš projekt? Napište mi

Ukázky z uživatelského prostředí aplikace


Kontakty

Jan Stejskal

E-mail: info@jan-stejskal.cz
Mobil: +420 728 285 689

Jsem na Linkedin

Copyright © 2008–2024 Jan Stejskal